תקנון

  1. אתר האינטרנט מכיל מידע על אירועי תרבות ובידור,פארקים ואטרקציות. לכל אירוע/פארק יש מפיק (מארגן)/ בעלים משלו. החברה שבבעלותה נמצא אתר האינטרנט אינה מפיקה את האירועים ואינה בעלת הפארקים.
  2. מארגן האירוע/בעלים של הפארק מספק לאתר מידע על האירועים/הפארקים: תיאורי האירוע/הפארק, זמן ומקום התרחשות האירוע/האירועים בפארק, מחירי הכרטיסים ומנויים, אופן קבלת הכרטיסים ומנויים, הודעות על ביטול המופעים ו/או על שינוי באירועים. כמו כן, מספר טלפון של הפארק, רשימה של תאריכים סגורים (תאריכים בהם אין אפשרות לבקר בפארק). המארגן/הבעלים של הפארק מחלק כרטיסים ומנויים באתר האירוע, מכניס לקוחות למקום האירוע/אתר הפארק, מספק שירות בזמן האירוע/שהות הלקוח בפארק ואחראי על איכות האירגון במהלך האירוע/שהות הלקוח בפארק.
  3. הנכם מאשרים ומסכימים עם כך שבעלי האתר אינם אחראים למילוי מחוייבויותיהם של מארגני האירועים/בעלים של הפארקים שתוארו בסעיף 2. ובנוסף לזאת בעלי האתר אינם אחראים על דיוק התאריכים והשעות לכל אירוע. 
  4. על משתמשי האתר לפנות ישירות למארגני האירועים/בעלי הפארקים לגבי סוגיות שקשורות למילוי התחייבויותיהם.
  5. כל הפניות לאתר בשאלות של אמרגנות (ארגון האירועים)/שהות וכניסה לאתרי הפארקים מועברות באופן אוטומטי למארגני האירועים/בעלי הפארקים ולא נבדקות על-ידי הנהלת האתר.
  6. הנהלת האתר אינה אחראית לכל הפסד או נזק שנגרם לגולשי האתר / למפרסמים באתר. 
  7. הנהלת האתר אינה אחראית לאירועים ולפרסומים הקיימים באתר, ולכל נזק שנגרם לגולש / מפרסם באתר